X Cashless Congress pod patronatem POHiD

X Cashless Congress pod patronatem POHiD

31 maja i 1 czerwca 2022 w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się jubileuszowa X edycja Cashless Congress. Patronat nad kongresem objęła Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji.

Cashless Congress jest wydarzeniem dedykowanym dla przedsiębiorców z branży płatniczej, regulatorów, organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i środowisk naukowych. Stanowi doskonałą okazję do poznania najnowszych trendów technologicznych, zrozumienia zmian prawnych i spotkania najważniejszych osób, odpowiedzialnych za rozwój płatności w Polsce. Atutami tegorocznej edycji będą: udział ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

Cashless Congress to marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca czołowych ekspertów z Polski i Europy, której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Konferencja łączy biznes, administrację publiczną i naukę.

Więcej informacji:
https://www.cashlesscongress.pl/