SAVE the DATE: III KND – 24-25 listopada

SAVE the DATE: III KND – 24-25 listopada

24-25 listopada odbędzie się III Kongres Nowoczesnej Dystrybucji – najważniejsze wydarzenie branżowe, które skupi w jednym miejscu kadrę zarządzającą sektorów handlu, przetwórstwa i dystrybucji. Organizatorem kongresu jest Fundacja Nowoczesnej Dystrybucji, a współorganizatorami – Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji i MMC Polska. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w Sheraton Grand Warsaw w formule hybrydowej.

Niewątpliwym atutem III KND jest udział – w charakterze prelegentów – top managementu międzynarodowych sieci handlowych działających w Polsce, koncernów FMCG oraz firm technologicznych.

Tematyka bieżącej edycji kongresu będzie ogniskowała się m.in. wokół zagadnień takich, jak: pandemia COVID-19 i jej wpływ na transformację ekosystemu handlu, otoczenie legislacyjne i gospodarcze handlu, trendy konsumenckie, strategie sprzedażowe, zielony handel, cyfryzacja i nowe technologie, rynek pracy.

Branża handlowa w Polsce stoi dziś przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest transformacja cyfrowa. Konieczne jest wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, usprawniających procesy zakupowe, produkcję i dystrybucję dóbr. Rozwijając biznes oraz dbając o zachowanie konkurencyjności, nie można pozostać w tyle za dynamicznymi zmianami ekosystemu. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy znacznie uwidocznił się wzrost e-commerce oraz nastąpiła intensyfikacja wdrażania działań proekologicznych. Nie pozostajemy na to obojętni!

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji to wydarzenie, które wspiera handel w podążaniu za ciągłymi zmianami w branży retail, wprowadza innowacyjne pomysły i rozwiązania na polski rynek, ale przede wszystkim jest katalizatorem jego rozwoju. Podczas kongresu prezesi i przedstawiciele kluczowych międzynarodowych sieci handlowych działających w Polsce, koncernów FMCG i firm technologicznych, wyznaczą strategiczne kierunki rozwoju sektora handlu, uwzględniające aktualne trendy. Wydarzenie to również niepowtarzalna okazja do dialogu z przedstawicielami rządu i administracji państwowej oraz zdobycia wiedzy o zmianach systemowych, czekających branżę handlową u samego źródła.

Więcej informacji na stronie kongresu:
https://dystrybucja.pl