POLAGRA 2022 pod patronatem POHiD

POLAGRA 2022 pod patronatem POHiD

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji po raz kolejny objęła patronat nad nad targami POLAGRA. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26–28 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. POLAGRA 2022  to trzy dni rozmów, inspiracji, wymiany doświadczeń, a tym samym szansa na nawiązanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych, promocję polskiej żywności, branży spożywczej i HoReCa.

Oprócz ekspozycji podzielonej na trzy salony, nie zabraknie paneli dyskusyjnych, debat i szkoleń dla przedstawicieli różnych sektorów szeroko rozumianej branży spożywczej i gastronomicznej. Zawsze były to integralne i bardzo ważne elementy targów POLAGRA. To one pozwalają na wymianę doświadczeń i poznanie aktualnych problemów, barier i szans, na jakie napotykają polskie i zagraniczne firmy i przedsiębiorstwa tego sektora.

Wśród nich nie może zabraknąć Kongresu POLAGRA EXPORT MEETING, przeznaczonego m.in. dla polskich producentów z sektora spożywczego, przedstawicieli instytucji państwowych wspierających polski eksport produktów spożywczych, ekspertów z firm doradczych, agencji badawczych oraz przedstawicieli zagranicznych firm dystrybuujących żywność. Podczas tegorocznych targów powraca także KULINARNY PUCHAR POLSKI – najbardziej prestiżowy konkurs dla mistrzów kuchni. Będzie to jubileuszowa, 20. edycja Kulinarnego Pucharu Polski.  W ramach targów odbędą się też dwa inne wydarzenia: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK i Targi SMAKI REGIONÓW. Wszystkie znakomicie się uzupełniają i pozwalają kompleksowo spojrzeć na szanse i wyzwania stojące przed producentami i dystrybutorami żywności oraz gastronomami.

Więcej informacji: www.polagra.pl