POHiD – Patronem honorowym targów POLAGRA 2021

POHiD – Patronem honorowym targów POLAGRA 2021

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji objęła honorowy patronat nad tegoroczną edycją targów POLAGRA, która zaplanowana została na 4-6 października. To wydarzenie o długiej tradycji biznesowej w Polsce, jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i HoReCa.

Co roku udział w targach bierze kilkuset wystawców i kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających z całego świata. Ekspozycja ma na celu prezentację: żywności, stanowiącej odpowiedź na preferencje dietetyczne konsumentów, nowych technologii wspierających procesy produkcyjne, a także rozwiązań dedykowanych sektorowi HoReCa.

Do tej pory proeksportowe cele na POLAGRZE realizowane były przede wszystkim w ramach projektu HOSTED BUYERS, w ramach którego aranżowane były bezpośrednie spotkania producentów z wyselekcjonowaną grupą kupców zagranicznych. W tym roku polski sektor spożywczy będzie promowany także podczas premierowej edycji kongresu POLAGRA EXPORT MEETING, która odbędzie się drugiego dnia targów – 5 października 2021. Przedsięwzięcie ma na celu wzmocnienie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim oraz pozostałych rynkach zewnętrznych.

Targi to przede wszystkim miejsce bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale nie jest wykluczone,
że POLAGRA 2021 zostanie zrealizowana w formie hybrydowej, by umożliwić realizację kontaktów biznesowych z całego świata.

Więcej informacji:

https://www.polagra.pl/pl