POHiD objął Patronat nad XI Cashless Congress Digital Era

POHiD objął Patronat nad XI Cashless Congress Digital Era

Już 30-31 maja 2023 roku w warszawskim hotelu Intercontinental odbędzie się XI Cashless Congress Digital Era. Kongres, którego tematem przewodnim jest idea cyfrowych rozwiązań, to gwarancja wyjątkowych debat, udziału czołowych ekspertów rynkowych oraz spotkań z profesjonalistami z branży płatniczej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Podczas dwóch dni poruszone zostaną najważniejsze i aktualne tematy. Kongres rozpocznie panel: „Płatności bezgotówkowe dziś i jutro, czyli skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy”. Uczestnicy będą mogli także dowiedzieć się więcej nt. kierunku zmian PSD2 i prac nad PSD3; bezgotówkowych i cyfrowych modeli obsługi klientów administracji publicznej na przykładzie rozwoju funkcjonalności aplikacji mObywatel; budowania obsługi konsumentów i przedsiębiorców w coraz bardziej cyfrowym świecie i w obliczu dynamicznego rozwoju e-usług; cyfrowego euro. Dodatkowym atutem wydarzenia będą aktualne tematy poruszane podczas paneli: „E-commerce, czyli jak poprawiać doświadczenie konsumentów tej dynamicznie rozwijającej się części naszego rynku”; „Etyka nowych technologii – definicja granic, których ludzkość nie powinna przekraczać”; „Synergia metaverse i płatności bezgotówkowych – wizja nowoczesnych technologii za 10 lat”, czy także – „Leadership kobiet w biznesie płatniczym i nie tylko – narzucane parytety czy naturalny proces?”.
Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się już V edycja konkursu dla Startupów, podczas której 5 finalistów zaprezentuje się szerokiej publiczności Kongresu. Wieczór z kolei uświetni uroczysta Gala, podczas której wręczone zostaną statuetki eDukatów za największe osiągnięcia w branży w ostatnim roku oraz zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu „Cashless Congress 4startups”.

Więcej informacji: https://www.cashlesscongress.pl/