POHiD objął patronat nad targami WorldFood Poland

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji objęła patronat nad targami WorldFood Poland, które odbędą się 5-7 kwietnia w centrum EXPO XXI, Warszawa. Są one miejscem spotkań biznesowych pomiędzy wystawcami WorldFood Polska a przedstawicielami handlu i dystrybucji z Polski i całego świata.

Strefa Spotkań Handlowych
Podczas targów organizatorzy zapewniają możliwość spotkania nowych dostawców zarówno z kraju, jak i zza granicy. Jest to okazja na wzbogacenie asortymentu o nowe produkty. Udział w rozmowach handlowych z pewnością pomoże w budowaniu optymalnego portfolio produktów i marek. Udział w Strefie Spotkań Handlowych jest bezpłatny dla zakwalifikowanych Kupców i daje możliwość spotkania się z wybranymi przedsiębiorcami twarzą w twarz lub online.

Wystawcy z Polski jak i z zagranicy, konferencje z udziałem liderów rynku, mediów oraz organizacji branżowych poświęcone trendom i prognozom, liczne pokazy kulinarne oraz degustacje, a także Pawilony Narodowe: Korea, Tajlandia, Sri Lanka, Tunezja, Ukraina, Włochy i Hiszpania – to i wiele więcej można zobaczyć podczas ósmej już edycji WorldFood Poland!

WorldFood Poland to ważne wydarzenie branżowe dla przedsiębiorców działających w sektorze spożywczym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

https://www.worldfood.pl/