ECR Forum 2016
“
ECR Forum 2016
POHiD został partnerem branżowym ECR Forum, jednego z najważniejszych spotkań liderów firm producentów, dystrybutorów, detalistów i dostawców usług działających na rynku FMCG i DIY. Jest to jedyna konferencja tak interdyscyplinarna i poświęcona współpracy. Jej 6. edycja pod hasłem „Smart collaboration. Better results” odbędzie się w dniach 9-10 czerwca br. w Sound Garden Conference Center w Warszawie.
Weź udział, by przekonać się, jak dzięki lepszej współpracy:
- • skuteczniej obsługiwać zmieniające się potrzeby nabywców,
- • dostarczać wartość dodaną Konsumentom i partnerom biznesowym,
- • trafniej rozpoznawać i przygotować się do nadchodzących trendów na rynku.
W czwartek 9 czerwca odbędzie się konferencja z udziałem inspirujących prelegentów, ekspertów i praktyków. Adam Manikowski (Tesco) przedstawi sytuację handlu na rynku europejskim i reakcję na nią sieci w Polsce. Ken Hughes i Julia Izmałkowa – którzy o zachowaniach klienta i jego relacjach z marką wiedzą wszystko, omówią wpływ nowych technologii na kształtowanie postaw konsumenta – dzisiaj i w przyszłości. Jerzy Cichostępski (Makro Cash&Carry) i Janusz Anioł (Raben) opowiedzą o niespotykanej dotąd w Polsce współpracy przy tworzeniu i zarządzaniu nowym centrum dystrybucyjnym, ścisłej, rozległej i opartej na wzajemnym zrozumieniu. Przyszłość handlu i jego dostosowania do wyzwań jutra oraz problemy i możliwości przekazywania żywności w branży spożywczej – to tylko niektóre z podjętych zagadnień.
Po raz pierwszy zostaną wręczone ECR Awards – wyróżnienie dla projektów opierających się na współpracy partnerów w łańcuchu wartości, przekraczającej podstawowe relacje biznesowe.
Całodniowe warsztaty, które odbędą się 10 czerwca, gwarantują uczestnikom dostęp do aktualnych i praktycznych rozwiązań z obszaru zarządzania, marketingu i logistyki. The Sustainable Business z Jonathanem T. Scottem da solidną porcję wiedzy o menedżerskim podejściu do zarządzaniu stratą i budowaniu zrównoważonego i przynoszącego zyski w dłuższej perspektywie biznesu. Shopper Marketing Masterclass z Kenem Hughesem, światowej klasy ekspertem w tej dziedzinie, zmieni podejście specjalistów do dotychczas podejmowanych działań marketingowych. Retail Home Delivery: Towards a new world of planning z ekspertami firmy ORTEC – zapozna uczestników z imponującymi case’ami największych światowych detalistów, producentów i operatorów logistycznych oraz rozwiązaniem logistycznym „ostatniej mili” niestosowanym dotąd na polskim rynku.
Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatora: ecr.pl/forum2016
”