WorldFood Poland

WorldFood Poland

W dniach 8-9 marca odbędą się w Warszawie VI Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Poland, gromadzące co roku najważniejsze podmioty sektora spożywczego – od produkcji aż po produkt końcowy i jego sprzedaż. POHiD od lat jest partnerem imprezy.

Targi WorldFood to doskonała okazja do przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami, wprowadzenia na rynek i promocji nowych produktów i usług, śledzenia najnowszych trendów oraz zaistnienia na arenie międzynarodowej. W poprzednich latach w targach wzięło udział 300 wystawców z 25 krajów, a wśród nich przedstawiciele Grecji, Tajlandii, Ukrainy, Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Czech, Korei, Iranu, Sri Lanki, Chin i wielu innych krajów. To też okazja do przeprowadzenia rozmów z głównymi przedstawicielami branży w ramach rozmów kuluarowych czy wieczornego networkingu.

Targi WorldFood Warsaw to nie tylko oferta dla handlu to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z branży HoReCa.

Więcej informacji >>