Webinarium MF dot. podzielonej płatności

Webinarium MF dot. podzielonej płatności

W środę, 25 lipca, Ministerstwo Finansów przeprowadzi webinarium dotyczące stosowania mechanizmu podzielonej płatności (MPP). Będzie je można śledzić na żywo od godz. 9.30. Link będzie dostępny na stronie internetowej MF. Na pytania będą odpowiadać eksperci MF oraz partnerów społecznych kampanii Bezpieczna transakcja.

Webinarium jest adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy mogą używać MPP do płatności za towary lub usługi, a także do osób zainteresowanych mechanizmem.
Eksperci odpowiedzą m.in. na pytania: co to jest MPP, na czym polega i kogo dotyczy. Wyjaśnią też zasady i skutki stosowania mechanizmu, również dla tych, którzy za jego pomocą otrzymują zapłatę za dostarczone towary i usługi.

Oprócz ekspertów MF w webinarium wezmą udział przedstawiciele partnerów kampanii Bezpieczna transakcja, tj.: Związku Banków Polskich, Krajowej Izby Gospodarczej, ZIPSEE Cyfrowa Polska, BCC i Konfederacji Lewiatan. Moderatorem webinarium będzie zastępca redaktora naczelnego portalu Money.pl – Sebastian Ogórek.

Link do webinarium będzie aktywny 25 lipca od godziny 9.30 na stronie Ministerstwa Finansów >>