V Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood

V Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood

W dniach 10-12 kwietnia 2018 r. odbędą się w Warszawie V Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood, gromadzące co roku najważniejsze podmioty sektora spożywczego – od produkcji aż po produkt końcowy i jego sprzedaż. POHiD od lat jest partnerem imprezy.

Targi WorldFood to doskonała okazja do przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami, wprowadzenia na rynek i promocji nowych produktów i usług, śledzenia najnowszych trendów oraz zaistnienia na arenie międzynarodowej. W ubiegłym roku w targach wzięło udział 300 wystawców z 25 krajów, a wśród nich przedstawiciele Grecji, Tajlandii, Ukrainy, Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Czech, Korei, Iranu, Sri Lanki, Chin i wielu innych krajów. To też okazja do przeprowadzenia rozmów z głównymi przedstawicielami branży w ramach rozmów kuluarowych czy wieczornego networkingu.

Podobnie jak w roku ubiegłym atrakcją targową będzie pawilon włoski Bellavita, w którym najlepsi włoscy producenci żywności i napojów zaprezentują oryginalne wyroby, wyróżniające się jakością, marką i historią.

Targi WorldFood Warsaw to nie tylko oferta dla handlu to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z branży HoReCa.

Ale WorldFood to nie tylko ponad 300 wystawców, to także panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej.

Więcej informacji >>