POHiD patronem workshopu Europy Centralnej i Wschodniej i targów China Homelife Show

POHiD patronem workshopu Europy Centralnej i Wschodniej i targów China Homelife Show

W dniach 07-09.06.2016 organizowana jest V edycja workshopu Europy Centralnej i Wschodniej w Warsaw Expo, Nadarzyn – Warszawa, podczas targów China Homelife Show.

Organizacja tego przedsięwzięcia to doskonała okazja do pokazania innym krajom pozaeuropejskim swego rozwoju gospodarczego oraz potencjału biznesowego Europy Centralnej i Wschodniej, wyrażającego się wzrostem nie tylko importu, ale i eksportu do Chin.

To wydarzenie jest okazją dla importerów, eksporterów i przedsiębiorców, do czerpania korzyści z wymiany międzynarodowej i współpracy z przedsiębiorcami z Chin.  Ze strony chińskiej weźmie udział około 750 partnerów handlowych.

Przy organizacji takich przedsięwzięć zyskują wszyscy: wystawcy, hurtownicy, eksporterzy i importerzy, gospodarka turystyczna (linie lotnicze, firmy transportowe, hotele, restauracje), bo każde wydarzenie, które ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, inspiruje do działania i wspomaga rozwój firm, w konsekwencji zaś – rozwój gospodarczy miasta, regionu, kraju i regionów tej części Europy.

Godnym podkreślenia jest fakt, że jest to jedyna inicjatywa tego typu o zasięgu na Europę Centralną i Wschodnią, która zgromadzi rekordową ilość uczestników z zagranicy bo ponad 1500 przedsiębiorców z 14 krajów tego regionu (Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Polska, Rosja, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry oraz Albania) oraz ponad 7000 polskich handlowców. Sukces organizacyjny poprzednich edycji to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, które staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej. 

Partnerami i współorganizatorami tych inicjatyw są Krajowa Izba Gospodarcza i Warszawska Izba Gospodarcza. 

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Legutko  22 297 66 26,  e-mail   al@wig.waw.pl.