Kongres Mięsny 2017

Kongres Mięsny 2017

POHiD objął swoim patronatem „Kongres Mięsny 2017”, który jest największym i najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiemu rynkowi mięsa i wędlin. Imprezę organizuje Wydawnictwo Gospodarcze.

Kongres Mięsny 2017 to prelekcje ekspertów, dyskusje panelowe, spotkania biznesowe i prezentacje TOP nowości i innowacji. Tutaj handel, producenci i dostawcy usług rozmawiają o wzajemnych oczekiwaniach i nawiązują bezpośrednie kontakty. Dla profesjonalistów Kongres jest obowiązkowym źródłem wiedzy i nawiązywania relacji biznesowych. Tegoroczna edycja zgromadzi ponad 250 uczestników.

Wysoki poziom merytoryczny Kongresu gwarantuje doświadczony zespół „Wiadomości Handlowych” i portalu wiadomoscihandlowe.pl, który od kilkunastu lat zajmuje się problematyką branży FMCG, w tym branży mięsnej. Podczas konferencji wspólnie będziemy zastanawiać się nad potencjałem wzrostu rynku mięsa i wędlin w Polsce. Będziemy rozmawiać o wyzwaniach, które stawia przed branżą gospodarka oparta na wiedzy. Szczególnie, że gwałtownie rozwijający się świat technologii, cyfryzacja życia i nowe trendy konsumenckie zmuszają zarówno firmy mięsne, jak i sieci handlowe do redefiniowania i podważania słuszności obranych strategii niemal każdego dnia.

Uczestnicy Kongresu Mięsnego 2017 prezesi firm mięsnych, przedstawiciele handlu i dystrybucji oraz dostawcy dóbr i usług dla branży, a także eksperci i analitycy rynku. Całodniowe spotkanie zwieńczy ceremonia wręczenia nagród „Najlepsze stoisko mięsne 2017” oraz „Dystrybutor Roku: Mięso i wędliny”.

Więcej szczegółów na: www.kongresmiesny.pl