POHiD – Partnerem Targów Marek Własnych w Kielcach

POHiD – Partnerem Targów Marek Własnych w Kielcach

Future Private Labels, jedyne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie poświęcone w całości markom własnym, odbędzie się 15-16 listopada br. w Centrum Kongresowym Targi Kielce. Targi Marek Własnych to dwa dni rozmów producentów i dystrybutorów produktów z przedstawicielami sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Partnerem wydarzenia jest Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji.

Wśród wystawców znajdują się firmy polskie, niemieckie, czeskie, albańskie, litewskie i estońskie, które przedstawią ofertę produktów z wielu różnych kategorii: spożywczych, kosmetycznych, chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Zagraniczni i krajowi kupcy mogą liczyć na grafik umówionych spotkań z wybranymi wystawcami, bezpłatny udział w wydarzeniach towarzyszących targom, udział w wieczornym spotkaniu networkingowym, nocleg oraz posiłki na czas targowych dni. Pakiet uzupełnia promocja wizerunkowa.
Organizatorem wydarzeń towarzyszących – Kongresu Ekspansywnych Eksporterów oraz Forum Marek Własnych – jest firma Ewa-Bis. Prelekcje i debaty z udziałem ekspertów poświęcone będą zagadnieniom kluczowym dla branży, m.in. sytuacji marki własnej w handlu, jej roli w biznesie oraz perspektywom rozwoju.

Więcej informacji: targikielce.pl/future-private-labels