POHiD – Patronem honorowym RetailTec Congress

POHiD – Patronem honorowym RetailTec Congress

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji objęła honorowy patronat nad RetailTec Congress, który odbędzie się w dniach 1-2 lipca br. Misją RetailTec Congress jest wspieranie polskiego handlu w obliczu zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości i pomoc w wyszukiwaniu i wprowadzaniu innowacji na rodzimy rynek.

Na program wydarzenia składają się rozmowy liderów branży w ramach debat, paneli eksperckich, fire-chatów, licznych use case’ów oraz dyskusje stolikowe w trakcie sesji Round Tables. Tematyka wystąpień będzie skupiała się na najbardziej aktualnych kwestiach związanych z new post-pandemic reality. Wraz z liderami branży handlowej, logistyki i produkcji porozmawiamy o nowym ekosystemie, w jakim znaleźliśmy się w związku z epidemią, będziemy dyskutować nt. wyzwań w obszarach takich, jak: trendy konsumenckie, polityka kadrowa przedsiębiorstw, współpraca w łańcuchu dostaw, nowe technologie czy ekologia. Zidentyfikujemy i omówimy także nowe kierunki w produkcji i handlu 2020+.

Kongres skierowany jest do przedstawicieli sieci handlowych, e-commerce, detalistów, centrów handlowych, hurtowników, przedstawicieli logistyki i magazynów, branży produkcyjnej (automatyka i elektronika, FMCG, budownictwo, motoryzacja, IT, producenci opakowań, chemia, przemysł tekstylny i wiele innych) oraz przedstawicieli administracji państwowej i firm doradczych.

Więcej informacji dostępnych na stronie wydarzenia:
http://retailteccongress.pl/