POHiD Patronem Branżowym ECR FORUM

POHiD został Patronem Branżowym ECR FORUM FOR COOPERATION 2015 (FORUM WSPÓŁPRACY), które odbędzie się w Warszawie 28 maja br. Konferencja organizowana jest po raz piąty przez ECR Polska i wpisała się już na stałe w kalendarz najważniejszych i najciekawszych wydarzeń dla branży FMCG i DIY.

Na Forum spotkają się managerowie reprezentujący producentów, sieci handlowe, dystrybutorów i dostawców usług dla tych sektorów. W dniu poprzedzającym Forum ECR, 27 maja odbędzie się zorganizowany wspólnie z ECR Europe praktyczny warsztat „Sell MORE, Lose LESS”. Jedyne w Polsce całodniowe wydarzenie dedykowane wyłącznie tematyce zapobiegania stratom i dostępności na półce.

Poprzednie edycje konferencji organizowanych przez ECR Polska dowiodły, że spotkania te cechują się najwyższym poziomem merytorycznym prezentacji oraz wyśmienitym gronem uczestników. Co roku udział w Forum ECR biorą szefowie najważniejszych i największych firm branży FMCG i DIY. To prawdziwe Forum wymiany wiedzy, doświadczeń, najlepszych praktyk i inspiracji.

Konferencja ECR Forum for Cooperation w tym roku organizowana jest pod hasłem „SMART Value Chains for SMART Shoppers”. Program podzielono na sesje plenarne, których tematyka dotyczyć będzie trendów wpływających na branżę, strategicznych zagadnień odzwierciedlających najpilniejsze problemy i wyzwania rynku – przedstawione przez mentorów, liderów biznesu i ekspertów; oraz równoległe sesje tematyczne, w których praktycy przedstawią case study ciekawych projektów i rozwiązań z obszarów zarządzania łańcuchami dostaw oraz marketingu, shopper marketingu, e-commerce i sprzedaży.

Seminarium Sell MORE, Lose LESS, to jednodniowy warsztat, podczas którego wykładowcy podzielą się nowym sposobem myślenia, narzędziami i metodami umożliwiającymi sprzedawcom i producentom zwiększenie dostępności produktów na półce, a co za tym idzie – sprzedaży sklepu i zadowolenia klientów, przy jednoczesnym zmniejszeniu strat magazynowych wynikających z odpadów, kradzieży, uszkodzeń towaru lub błędów.

Rejestracja na oba wydarzenia już się rozpoczęła, osoby chcące uczestniczyć w obu dniach Forum ECR będą mogły skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Polecamy i zapraszamy!

Więcej informacji: www.ecr.pl/forum2015