POHiD partnerem konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

 POHiD partnerem konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

POHiD objął honorowym patronatem VI edycję konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, organizowanego przez ogólnopolski miesięcznik „Hurt & Detal”. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali, która odbędzie się 2 czerwca br. w Teatrze Kamienica w Warszawie.

„Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to konkurs, który angażuje wielu producentów branży FMCG w Polsce. Konkurs, do którego zgłoszono blisko 400 produktów wyłania te, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody. Nagrody w formie prestiżowych statuetek i wyróżnień przyznane zostaną w tym roku w 65 kategoriach „Lider sprzedaży” a także w kategorii – Nagroda Specjalna „Super Produkt”. Laureatów konkursu wyłaniają sami Kupcy, wypełniając i odsyłając do agencji badawczej TNS Polska – specjalną ankietę, co zapewnia pełną przejrzystość. Tradycyjnie już, kolegium redakcyjne wyróżni ponadto osoby, które swoim działaniem i aktywnością zapisały się w rozwoju polskiego sektora FMCG.

Uroczysta Gala wręczenia statuetek Złoty Paragon jest jednym z najważniejszych dorocznych wydarzeń branży FMCG, w którym udział biorą przedstawiciele największych firm produkcyjnych i handlowych, a także czołowych organizacji sektora produktów szybkozbywalnych.

Szczegóły Konkursy dostępne są na stronie organizatora:
http://www.zlotyparagon.pl/