Kongres Mięsny 2018

Kongres Mięsny 2018

POHiD jest patronem Kongresu Mięsnego 2018, który odbędzie się 1 marca w Warszawie. Kongres koncentruje się tylko na jednej branży, skupiając kluczowe podmioty wpływające na rozwój rynku: producentów, przetwórców, dystrybutorów i eksporterów mięsa i wędlin, a w szczególności menedżerów zarządzających i kupców decydujących o zakupach do sieci handlowych; dostawców usług i rozwiązań dla producentów oraz dla handlu.

W programie tegorocznego Kongresu m.in. prelekcje ekspertów na temat cen surowców, trendów i czynników kształtujących rynek mięsa i wędlin, perspektyw rozwoju poszczególnych segmentów, strategii produktowych, porady z zakresu polityki produktowej sieci handlowych, rozwijania eksportu oraz reklamy i marketingu.

Przewidziano także indywidualne spotkania biznesowe, odbywające się w formule face-to-face, oraz rozmowy i konsultacje z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. W ramach Kongresu odbędzie się także gala wręczenia nagród „Najlepsze stoisko mięsne 2018” oraz „Dystrybutor Roku: Mięso i wędliny 2018”.

Więcej informacji na stronie >>