DLA CZŁONKÓW POHiD
Zaloguj
Kampania 'Czytaj Etykiety - Chroń siebie i swój świat'

Aktualności

POHiD partnerem Poland & CEE Retail Summit 2017

POHiD jest partnerem corocznej międzynarodowej konferencji Poland & CEE Retail Summit, która obywa się w Warszawie w dniach 29-30 marca br. Jest to spotkanie menedżerów sieci handlowych i producentów FMCG, wspiera budowanie trwałych relacji i nawiązywanie współpracy, mającej bezpośredni wpływ na wzrost biznesu Uczestników i kierunki rozwoju sektora retail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
Więcej

POHiD partnerem konferencji IBRKK

POHiD jest patronem konferencji „Handel w latach 2011-2016 oraz uwarunkowania i scenariusze rozwoju handlu w perspektywie 2020 r.”, organizowanej przez Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur w dniu 16 stycznia br. Podczas konferencji Prezes POHID Renata Juszkiewicz weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Jak nowe uwarunkowania prawne mogą wpłynąć na rozwój handlu?”.
Więcej

Informacja w sprawie zmian organizacyjnych w POHiD

W styczniu 2017 roku nastąpiły zmiany organizacyjne w POHiD. Z dniem 31 stycznia br. Dyrektor Generalny Maria Andrzej Faliński zakończy pełnienie swojej dotychczasowej funkcji i odejdzie z Organizacji. Od 1 stycznia funkcję Prezesa Zarządzającego POHiD pełni Renata Juszkiewicz.
Więcej

POHiD patronem Kongresu Mięsnego 2017

POHiD objął swoim patronatem „Kongres Mięsny 2017”, który jest największym i najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiemu rynkowi mięsa i wędlin. Imprezę organizuje Wydawnictwo Gospodarcze.
Więcej

Konferencja Central European Electronic Card

POHiD objął swoim patronatem IX edycję Konferencji Central European Electronic Card, która odbędzie się 7-8 grudnia w Warszawie. Jest to coroczne spotkanie szeroko rozumianej branży kartowej z Polski i Europy Centralnej.
Więcej

Kongres Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych

POHiD objął swoim patronatem Kongres Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych w dniu 9 listopada br. w Warszawie.
Więcej

POHiD patronem Targów Private Label Show 2016

POHiD objął patronatem tegoroczną edycję Targów Private Label Show, które odbywają się w Lublinie w dniach 22-23 listopada br. i dedykowane są profesjonalistom z branży marek własnych. Celem imprezy jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych.
Więcej

Konferencja POHiD „Perspektywy i zagrożenia dla handlu nowoczesnego w Polsce”

27 września, podczas targów Polagra Food, odbyła się konferencja POHiD „Perspektywy i zagrożenia dla handlu nowoczesnego w Polsce”. U podstaw konferencji legły dwa założenia: po pierwsze – handel nowoczesny w Polsce odgrywa rolę podstawową w rozwoju gospodarki narodowej; po drugie – handel nowoczesny buduje podstawy dla efektywnej produkcji żywności w Polsce, stymulując konkurencyjność całej gospodarki.
Więcej

POHiD wspiera kampanię „Bezpieczeństwo w przemyśle”

POHiD wspiera crossmediową kampanię prasowo – internetową „Bezpieczeństwo w przemyśle” organizowaną przez Wydawnictwo MediaPlanet. W ramach współpracy Dyrektor Generalny POHiD, Pan Maria Andrzej Faliński, opublikował tekst na temat bezpieczeństwa żywności na dedykowanej stronie internetowej.
Więcej

Podatek od handlu sprzeczny z prawem UE

19 września br. Komisja Europejska wszczęła szczegółowe postępowanie wyjaśniające w sprawie polskiego podatku od sprzedaży detalicznej. Komisja obawia się, że progresywne stawki oparte na wielkości przychodów przyznają przedsiębiorstwom o niskich przychodach selektywną przewagę nad ich konkurentami, z naruszeniem unijnych zasad pomocy państwa.
Więcej